KONST / Litografier / Färglitografi 15042003
nr 1504 2003
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Sittande kvinna och man. Signerad, färglitografi, daterad -71, numrerad 118/260. Bildmått: 55x42 cm, yttermått inklusive ram: 69x53 cm
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
700 kr
Såld:
600 kr
måndag 21 november 2022
kl 18:53:42
27/10 16:32:22
500 kr
21/11 18:07:30
21 nov